Jak na váš osobní rozvoj?

Už jen to, že to chcete, že si to takto řeknete, že se k tomu odhodláte, je velmi dobrý začátek ke změně. Někdy to není snadné. Často se objeví řada překážek. Je jen na nás, jestli to vzdáme, nebo je překonáme. Jestli naše vnitřní motivace bude natolik silná a odolná proti vnějším vlivům, které se nám náš osobní i profesní rozvoj budou snažit znesnadnit. My kariérní kouči vám v tom rádi pomůžeme a řadu věcí spojených s vaší snahou se rozvíjet vám výrazně usnadníme.

Na základě konzultací s vámi a při znalosti vašich profesních dovedností a kompetencí vám nabídneme řadu možností, které budou nějak konvenovat s vašimi představami. O práci, o kaiérním růstu, o možnostech v podnikání ve vámi vybraném oboru, o profesním ukotvení, kde budete mít prostor rozvíjet své přednosti a předpoklady, které vás činí jedinečnými a schopnými zastávat ve své profesi ještě vyšší pozici.

Našim cílem je, abyste byli sami se sebou spokojení. Abyste se do práce těšili a byl pro vás výzvou každý den tam strávený. Abyste byli tam, kde budete mít vnitřní pocit seberealizace, prostor rozvíjet své schopnosti, dovednosti, svůj profesní potenciál v celé škále možností – v kontaktu s lidmi, při obchodních jednáních, v dovednostech sociálních a dalších.  

Chtít se rozvíjet není cíl, ale cesta, pro kterou jste se z nějakého důvodu rozhodli. Tzn. že jste ochotni se vzdát jistého pohodlí, že na sobě chcete „makat“ a být osobnostmi. Je třeba si uvědomit, že váš rozvoj profesní nelze oddělit od vašeho rozvoje osobního. Naopak to platí taky. Jsou to spojité nádoby, které nelze oddělit. To je třeba si uvědomit.

Váš profesní rozvoj a kariérní růst má tedy zásadní vliv i na rozvoj vaší osobnosti. Ta při snaze se rozvíjet čelí stále novým podnětům, novým výzvám, které nás, když se k nim postavíme čelem, posouvají dál. Víme v té chvíli, že nestagnujeme, že „rosteme“, že žijeme tak, jak od sebe očekáváme. A jsou to právě nové zkušenosti, díky nimž i tzv. zrajeme a stáváme se pro druhé inspirací, příkladem. Tím o co se třeba i s naší pomocí snažíte, že máte před sebou cíl, za kterým si i přes překážky, které se vám staví do cesty, jdete. Že jste odhodlaní a věříte sami sobě. Že věříte tomu, že to či ono, o čem sníte, s naší pomocí, asistencí, zvládnete a že toho či onoho skutečně docílíte. V té chvíli budete vědět, že se doopravdy každým dalším dnem rozvíjíte. Že i práce, kterou máte a jak se k ní stavíte, vám to umožňuje.       

Odebírejte můj email newsletter zdarma a již vám nic neuteče. Novinky, tipy a rady pro vaši práci, zaměstnání nebo kariéru, ale také témata pracovního a osobního života. Odebírejte zde.


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku