Jak na váš osobní rozvoj?

Už jen to, že to chcete, že si to takto řeknete, že se k tomu odhodláte, je velmi dobrý začátek ke změně. Někdy to není snadné. Často se objeví řada překážek. Je jen na nás, jestli to vzdáme, nebo je překonáme. Jestli naše vnitřní motivace bude natolik silná a odolná proti vnějším vlivům, které se nám náš osobní i profesní rozvoj budou snažit znesnadnit. My kariérní kouči vám v tom rádi pomůžeme a řadu věcí spojených s vaší snahou se rozvíjet vám výrazně usnadníme.

Na základě konzultací s vámi a při znalosti vašich profesních dovedností a kompetencí vám nabídneme řadu možností, které budou nějak konvenovat s vašimi představami. O práci, o kaiérním růstu, o možnostech v podnikání ve vámi vybraném oboru, o profesním ukotvení, kde budete mít prostor rozvíjet své přednosti a předpoklady, které vás činí jedinečnými a schopnými zastávat ve své profesi ještě vyšší pozici.

Našim cílem je, abyste byli sami se sebou spokojení. Abyste se do práce těšili a byl pro vás výzvou každý den tam strávený. Abyste byli tam, kde budete mít vnitřní pocit seberealizace, prostor rozvíjet své schopnosti, dovednosti, svůj profesní potenciál v celé škále možností – v kontaktu s lidmi, při obchodních jednáních, v dovednostech sociálních a dalších.  

Chtít se rozvíjet není cíl, ale cesta, pro kterou jste se z nějakého důvodu rozhodli. Tzn. že jste ochotni se vzdát jistého pohodlí, že na sobě chcete „makat“ a být osobnostmi. Je třeba si uvědomit, že váš rozvoj profesní nelze oddělit od vašeho rozvoje osobního. Naopak to platí taky. Jsou to spojité nádoby, které nelze oddělit. To je třeba si uvědomit.

Váš profesní rozvoj a kariérní růst má tedy zásadní vliv i na rozvoj vaší osobnosti. Ta při snaze se rozvíjet čelí stále novým podnětům, novým výzvám, které nás, když se k nim postavíme čelem, posouvají dál. Víme v té chvíli, že nestagnujeme, že „rosteme“, že žijeme tak, jak od sebe očekáváme. A jsou to právě nové zkušenosti, díky nimž i tzv. zrajeme a stáváme se pro druhé inspirací, příkladem. Tím o co se třeba i s naší pomocí snažíte, že máte před sebou cíl, za kterým si i přes překážky, které se vám staví do cesty, jdete. Že jste odhodlaní a věříte sami sobě. Že věříte tomu, že to či ono, o čem sníte, s naší pomocí, asistencí, zvládnete a že toho či onoho skutečně docílíte. V té chvíli budete vědět, že se doopravdy každým dalším dnem rozvíjíte. Že i práce, kterou máte a jak se k ní stavíte, vám to umožňuje.       

Odebírejte můj email newsletter zdarma a již vám nic neuteče. Novinky, tipy a rady pro vaši práci, zaměstnání nebo kariéru, ale také témata pracovního a osobního života. Odebírejte zde.


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.

13.08.2018/Ostatní Velký bratr vás vidí...

Kdo je velký bratr? Fiktivní postava absolutistického vůdce státu z antiutopického románu 1984 od George Orwella. Toto označení se dnes používá jako obecné označení pro vládní sledování a podobná narušení soukromí. Znáte nějakého velkého bratra z vašeho okolí?Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku