Chcete náborovu kampaň?

Jedná o velice důležitý a efektivní krok, který je třeba dobře naplánovat a promyslet. Pomůžeme vám vytvořit náborovou kampaň přesně podle požadavků vaší společnosti.

Nábor zaměstnanců již pro vás nebude tak náročný, o vše se postaráme. Nábory na míru a výběrová řízení na míru budeme realizovat online prostřednictvím dokonale cílených inzerátů, ale také v terénu, kde již lze posoudit také vystupování potenciálního pracovníka a získat okamžitý vizuální dojem. Výběrová řízení na míru jsou tím pravým možná právě pro vaši rozvíjející se firmu.

V poslední době často slýcháme, jak firmám chybějí zaměstnanci. Přitom ale jen pouhá polovina personalistů používá při náboru personální marketing nebo efektivní náborové kampaně.  

Výběr vhodných zaměstnanců prostřednictvím dobré náborové kampaně je jedním ze základních předpokladů úspěchu každé firmy. Bohužel dnes většina personalistů považuje za efektivní komunikační kanál specializované job servery 77 % a doporučení stávajících zaměstnanců 75 %. Více než polovina 54 % se při výběru vhodných kandidátů obrací do vlastních řad. Tyto kanály, ale často pro pokrytí poptávky po zaměstnancích nestačí.

Službu náborové kampaně pro vás řipravím na klíč. On-line, ale i offline kampaně, inzerci v tisku a aktivity v terénu. Navrhnu vám celý marketingový koncept.

 


Krize ve vztahu
Budujte osobní značku

Přečtěte si také
13.08.2018/Ostatní Velký bratr vás vidí...

Kdo je velký bratr? Fiktivní postava absolutistického vůdce státu z antiutopického románu 1984 od George Orwella. Toto označení se dnes používá jako obecné označení pro vládní sledování a podobná narušení soukromí. Znáte nějakého velkého bratra z vašeho okolí?

12.08.2018/Ostatní Rituály slavných. Jak přicházejí na své nápady?

V této zábavné grafice od firmy Business Backers se dozvíte o podivných metodách devíti skvělých mozků, aby uvolnily své tvůrčí podněty.

09.08.2018/Osobní rozvoj Maharišiho efekt

V jedné literatuře jsem se setkal se zajímavou technikou a dovolte mi se s vámi podělit o toto téma, kterým je transcendentální meditace. Jedná se o techniku, kterou v západním světě začal od roku 1958 rozšiřovat Mahariši Maheš Jogi, původem z Indie.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku