Chcete náborovu kampaň?

Jedná o velice důležitý a efektivní krok, který je třeba dobře naplánovat a promyslet. Pomůžeme vám vytvořit náborovou kampaň přesně podle požadavků vaší společnosti.

Nábor zaměstnanců již pro vás nebude tak náročný, o vše se postaráme. Nábory na míru a výběrová řízení na míru budeme realizovat online prostřednictvím dokonale cílených inzerátů, ale také v terénu, kde již lze posoudit také vystupování potenciálního pracovníka a získat okamžitý vizuální dojem. Výběrová řízení na míru jsou tím pravým možná právě pro vaši rozvíjející se firmu.

V poslední době často slýcháme, jak firmám chybějí zaměstnanci. Přitom ale jen pouhá polovina personalistů používá při náboru personální marketing nebo efektivní náborové kampaně.  

Výběr vhodných zaměstnanců prostřednictvím dobré náborové kampaně je jedním ze základních předpokladů úspěchu každé firmy. Bohužel dnes většina personalistů považuje za efektivní komunikační kanál specializované job servery 77 % a doporučení stávajících zaměstnanců 75 %. Více než polovina 54 % se při výběru vhodných kandidátů obrací do vlastních řad. Tyto kanály, ale často pro pokrytí poptávky po zaměstnancích nestačí.

Službu náborové kampaně pro vás řipravím na klíč. On-line, ale i offline kampaně, inzerci v tisku a aktivity v terénu. Navrhnu vám celý marketingový koncept.

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.10.2018/Osobní rozvoj Poznejte svou hodnotu

Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Zaplatí vám jen tolik, kolik si myslí, že je vaše cena. A vy určujete, co si myslí, ne takhle, i když to by bylo super.

20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku