Začít od nuly je někdy těžké...

06.11.2017/Kariérní koučink Začít od nuly je někdy těžké... Společnosti Fundera vytvořila zábavnou infografiku, která ukazuje bývalé práce některých z nejúspěšnějších lidí na světě, jako jsou Jeff Bezos nebo Elon Musk. Právě když jste si mysleli, že všichni se více méně narodili úspěšní nebo z úspěšných a slavných rodin, možná se budete divit, jak složitá byla jejich cesta za jejich úspěchem.

Je to inspirativní vědět, že tito lidé začínali od nuly, než se stali úspěšnými ikonami, kterými jsou dnes.

Pokud byste dnes narazili na Elona Muska, pravděpodobně byste byli v místě, kde byste si možná prohlíželi SpaceX zařízení a startovací rampy v Hawthorne v Kalifornii. Pokud byste ale mohli využít cestování časem až do roku 1988, najdete 17letého brigádníka, který pracuje v těžkých podmínkách výrobce kanadského řeziva a vůbec byste si nedokázali představit to, kam to tento chlapec jednou dotáhne.

Zkuste školení o osobním brandu/ osobní značce: detail školení zde.

Někteří z nejúspěšnějších lidí na světě pracovali dříve, než se stali slavnými, v extrémně nedobrých podmínkách a náročných pracích, aby jim toto vše pomohlo dosáhnout svých snů. Zatímco se někteří rodí bohatí nebo zdědí velké bohatství, může některým právě tato náročná cesta ukázat směr, skrze náročné pracovní a životní podmínky a dovolí jim ukázat opravdovou hodnotu lidské práce.

Hledáte-li trochu inspirace, jste tu správně, když budete pokračovat v tvorbě svého podnikatelského plánu a žonglování mezi svými sny a drsnou realitou pracovního života.

Hodně štěstí…

Začít od nuly


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku