Uvízli jste v kariéře, životě nebo vztahu?

30.06.2017/Osobní koučink Uvízli jste v kariéře, životě nebo vztahu? Pokud jde o řízení vaší kariéry nebo života, jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat pro sebe, je identifikovat kouče, který vám pomůže objevit vaše klíčové zkušenosti, schopnosti a pomoci vám k úspěchu nebo jen klidu, o který se snažíte.

Někdo, kdo prožil problémy a překonal veškeré obtíže. Ten, kdo ví, co to znamená, aby něco bylo nebo se stalo úspěšné. Nemusíte se omezovat na jednoho kouče, můžete je zvolit pro určité kvality a zkušenosti, které mají různí potenciální koučové - jeden může být skvělý komunikátor a vyjednavač, druhý může být odborníkem na vaši oblast, jiný může být úspěšný podnikatel a další může prokázat vysoce efektivní dovednosti v oblasti vedení. Někdo kdo zkrátka ví, jak vám pomoci.

Každý kouč vám něco nabídne. Kouč vám může pomoci k vaší rychlé kariéře nebo řešení překážky v profesním nebo osobním životě, vztazích.

Vždy doporučuji problémy řešit a zejména těm, kteří hledají kariérní postup a cítí, že nějak uvízli. Těm, kteří své úsilí vynaložili zbytečně. Stagnace, přešlapování, nedostatek motivace a síly cokoli měnit. Nebo těm, kteří hledají pomoc v osobních tématech.

Jaký druh pomoci bude Vám nejlépe vyhovovat?

Dejte se do toho, řešte to teď.


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku