Úspěch

28.11.2016/Osobní rozvoj Jak se stát dobrou a úspěšnou značkou? Než uspějete, budete muset vykonat ještě hodně práce a vaše služby budou muset získat přidanou hodnotu. Jak to dokázat? Vše se točí kolem dvou slov: postoj a značka.

1) Definujte svůj obchodní model

Nebuďte za každou cenu vším pro vaše klienty, může to být matoucí. Uvedu příklad Globus nebo Lidl. Škoda nebo Dacia. Vysoký lesk nebo mat. Kůže nebo koženka. Znáte určitě svoje místo? Přemýšlejte nad tím intenzivně.

2) Co dělá vaši značku jedinečnou

Zaměřte se na něco, co dělá vaši značku vysoce specifickou. Zvýrazněte svou odlišnost od celé konkurence. Vytvořte váš příběh na míru pro vaše klienty. Odlišnost od davu přitahuje pozornost.

3) Nabídněte určitou hodnotu

Odlište se od ostatních ne oborem, ale něčím unikátním, ojedinělým. Specializujte se na určitý trh a ovládněte ho. Snažte se vymezit.

4) Být na špici

Neustále trénujte, vzdělávejte se a investujte do sebe. Nikdy se nezastavujte a staňte se být lídrem ve vašem oboru. Vaše postava na trhu bude určitě růst.

5) Staňte se důvěryhodnou, spolehlivou a osvědčenou osobou

Buďte řešitelem problémů pro vaše klienty. Hledejte řešení mimo komfortní zónu v tom, jak uspokojit vaše klienty. Vždy si věřte.  


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku