Tvoříte životopis? Zkuste tento šikovný a bezplatný nástroj

16.02.2018/Kariérní a kariérové poradenství Tvoříte životopis? Zkuste tento šikovný a bezplatný nástroj Potřebujete dotáhnout váš životopis, aby byl v pořádku a měli jste s ním úspěch? Ušetřete si stres a použijte tento šikovný a bezplatný nástroj. Dokonce i hotové šablony v aplikaci Microsoft Word mohou chvíli trvat vyladit a dokončit.

Návrhář Mitch Samuels zjednodušuje proces pomocí funkce "Ceev", která automaticky převede stávající data z vašeho LinkedInu do ohromujícího životopisu přímo ve vašem prohlížeči a to hned.

Rozšíření pro Google Chrome nabízí řadu šablon a barevných schémat, které lze použít, aby životopis odpovídal vaší osobě nebo úloze, o kterou se ucházíte. Jednoduše klikněte a přepínejte a nástroj za vás udělá zbytek.

Vzhledem k tomu, že je stále ve vývojové fázi, může Ceev vynechat některé důležité údaje z konečného výsledku. Chcete-li to vyřešit, můžete přidat příslušné informace v rámci své specializované funkce úpravy.

Podívejte se, jak to funguje ve videu níže, a zkuste to hned.


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku