Síla myšlenky

10.03.2017/Osobní rozvoj Myšlenka se rodí z rozumu a vychází z vůle. Myšlenka zůstává v rozumu a rozum v ní. Myslet a přemýšlet je nejmocnější duševní síla.

Myslet a přemýšlet je nejmocnější duševní síla. Ustavičným opakováním myšlenky vytvářím sílu, koncentrovanou k jednomu bodu, vždy silnější a silnější, až vede ke skutku. Umět řídit svou vůli rozumem je největší a nejcennější vymoženost člověka. Chtěj vládnout nad sebou a nechtěj být ovládán. Vůle má řízení, myšlenka opřená o představu má účinek. Soustředěná myšlenka je síla, kterou mohu řídit k přesnému výkonu.

Jeli duch potlačen, vidí pouze tmu. Proto vytvářej představy, mluv a mysli o štěstí. Prohlédneš nebudeš slepý.

Člověk nese štěstí a neštěstí sám v sobě, záleží na něm samotném.

Mluv a mysli o zdraví, to je nejlepší lék. Zůstaneš zdráv. Kdo přemýšlí o zdraví bude v něm žít. Kdo v něm žije, bude si ho přivlastňovat. Mluv o úspěchu a o zdaru. Do každého malátného ducha tím vleješ sílu. Přej si to nejlepší a očekávej to nejlepší, buď veselý. Musím se stát pánem své vůle a svých myšlenek, tak získávám své štěstí.

bretislavkafka.cz


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku