Rok 2017 ve vyhledávání Google

15.12.2017/Ostatní Rok 2017 ve vyhledávání Google Není pochyb o tom, že rok 2017 byl v ledasčem unikátní, všímá si Google. Salva nepředvídatelných událostí v průběhu celého roku přinutila svět k tomu, aby požadoval více než kdy jindy transparentnost a zamyšlení se nad tématem sexuálního obtěžování. V roce 2017 se svět zeptal „Jak". Otázky typu, jak dělat to nebo ono, jak se připojit k armádě, jak se ucházet o něco, jak být dobrým rodičem, voličem nebo hasičem.

Přehled Google trendů

Celkově pět nejvýznamnějších vyhledávacích dotazů společnosti Google za rok 2017 bylo:

  • Hurricane Irma
  • iPhone 8
  • iPhone X
  • Matt Lauer
  • Meghan Markle

Je vidět, že svět řeší témata, která i mě jsou leckdy cizí. Toto téma je spíše zajímavé z psychologického a sociologického hlediska. Seznam vyhledávání se dále rozděluje do kategorií. Mezi nejčastěji vyhledávané termíny pro technologie patří:

  • Nintendo Switch
  • Samsung Galaxy S8
  • a dvě nejvíce smutné ztráty byly ty Tom Petty a Chester Bennington

Pokud jste sledovali filmy jako Wonder Woman, Beauty and the Beast, Logan a Justice League, pravděpodobně máte nejoblíbenější filmové preference v roce 2017. Co dodat, jedeme dál.

 

 

 

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku