Poznejte svou hodnotu

03.10.2018/Osobní rozvoj Poznejte svou hodnotu Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Zaplatí vám jen tolik, kolik si myslí, že je vaše cena. A vy určujete, co si myslí, ne takhle, i když to by bylo super.

Tomu se věnuji. Pomáhám společnostem oceňovat svou hodnotu. Nicméně, tohle jsem viděla, tak jsem si sedla a vyhodnotila své sazby, vyhodnotila svou hodnotu, a to díky klíčovým hodnotovým otázkám.

  • Jaké jsou potřeby mých klientů a jak je splňuji?
  • Jaké jedinečné schopnosti mám, které mi umožňují kvalitněji pomáhat klientům?
  • Co mě odlišuje od ostatních?
  • Jaké problémy klientů řeším?
  • Jakou mám přidanou hodnotu?

Odpověděla jsem si na tyto otázkya definovala hodnotu, kterou mí klienti z práce se mnou získají, spočítala jsem návratnost jejich investicea viděla jsem, že jsem potřebovala zdvojnásobit své ceny; zdvojnásobit.

Přiznám se vám, vyděsilo mě to. Měla jsem v tom být expert, ale nebyla. Věděla jsem, že to má svou hodnotu. Byla jsem o ní přesvědčena, přesto jsem se strašně bála. Co když mi nikdo tolik nedá? Co když klient řekne: „To je šílené. Vy jste šílená."

Opravdu jsem si to zasloužila? Ne má práce, ale já.

Zasloužila jsem si to? Jsem matkou dvou krásných malých holčiček, které jsou na mně závislé.Jsem samoživitelka.Co když můj podnik zkrachuje? Co když selžu?

Ale vím, jak užívat svou vlastní medicínu. Medicínu, kterou předepisuji svým klientům. Nastudovala jsem to. Věděla jsem, že to bylo hodnotné. Takže když přišly poptávky, připravila jsem návrhy s novými, vyššími sazbamia rozeslala je a vysvětlila hodnotu. Jak ten příběh končí? Klienti si mě stále najímají, doporučují mě a jsem stále tady. Sdílím tento příběh,protože pochybnosti a strach jsou přirozené a normální. Ale neurčují naši hodnotu a neměly by limitovat naše výdělky.

 

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku