Podpis v emailu a hledání práce?

08.02.2016/Ostatní Váš emailový podpis je součástí a vlastně klíčovým prvkem vaší digitální identity. Není bohužel překvapením, že celých 48% profesionálů nepoužívá digitální podpis a zcela opomíjí obchodního efektivitu tohoto nástroje. Můžete tak skvěle zacílit na vaše klienty, zákazníky nebo kolegy a šířit tak povědomí o sobě, o svých službách nebo aktivitách. Je vhodný i ke komunikaci, pokud jste uchazečem o práci.

Jako uchazeč o práci, hledající zaměstnání, máte možnost v této emailové patičce komunikovat to nejdůležitější a vlastně personalistu zaujmout. Připojte vaše sociální kanály, fotografii, odkaz na vaši webovu stránku, cokoli co považujete za důležité pro vaši osobní prezentaci. Já do své patičky umísťuji odkaz na Facebook, Twitter, LinkedIn a má videa na Youtube. Vždy uvedu kontakt a email, telefon. Patičku vytvořím jednorázově a vždy se automaticky připojí jako podpis. Jak má takový podpis v emailu vypadat?

Podpis v emailu

Zdroj: www.cloudpagesforwork.com


Krize ve vztahu
Budujte osobní značku

Přečtěte si také
13.08.2018/Ostatní Velký bratr vás vidí...

Kdo je velký bratr? Fiktivní postava absolutistického vůdce státu z antiutopického románu 1984 od George Orwella. Toto označení se dnes používá jako obecné označení pro vládní sledování a podobná narušení soukromí. Znáte nějakého velkého bratra z vašeho okolí?

12.08.2018/Ostatní Rituály slavných. Jak přicházejí na své nápady?

V této zábavné grafice od firmy Business Backers se dozvíte o podivných metodách devíti skvělých mozků, aby uvolnily své tvůrčí podněty.

09.08.2018/Osobní rozvoj Maharišiho efekt

V jedné literatuře jsem se setkal se zajímavou technikou a dovolte mi se s vámi podělit o toto téma, kterým je transcendentální meditace. Jedná se o techniku, kterou v západním světě začal od roku 1958 rozšiřovat Mahariši Maheš Jogi, původem z Indie.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku