Podnikání není zaměstnání

14.05.2018/Osobní rozvoj Podnikání není zaměstnání Nedostáváte totiž pravidelně mzdu. Nikdo vám nepomůže nahoru, když se zrovna necítíte. Dokonce vás za vaše podnikání ani nikdo nepochválí.

Když nemáte výkony, nikdo s vámi nedělá hodnotící pohovor a nenalézá odrazové můstky pro vaši další kariéru. Nebudu snad hovořit ani o tom, když se vážně necítíte dobře nebo když se nedaří a potřebujete větší výplatu.

To kolik peněz jste do čeho investovali, vynaložili, proškolili, zmodernizovali, je pouze vaším oceněním toho, že podnikáte. Podnikání je formou příležitosti.

Obchodujeme s řešením pro někoho, kdo má problém, který potřebuje řešení, nejlépe to naše.

Časem umíte následující:

1) Řešit více problémů.

2) Řešit větší problémy.

3) Řešit širší problémy v podnikání vašich klientů.

Časem je třeba podnikání orámovat pravidly, procesy a systémy, ale to již není to téma, proč podnikáme. Naše srdce nás volá k tomu, abychom řešili problémy našich klientů způsobem, na který jsme hrdí.

Buďte tedy hrdí na své podnikání a řešte problémy klientů tak, abyste se mohli ohlédnout.


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku