Odhalte svou osobnost. Co vidíte jako první?

23.07.2018/Osobní rozvoj Odhalte svou osobnost. Co vidíte jako první? První zvíře, které vidíte na tomto obrázku vám prozradí hodně o vaší osobnosti. Kdo jste, může být skryté za symbolem určitého zvířete, které ve vás převažuje, co myslíte? Pozorně se podívejte a hledejte vaše první zvíře, které jste objevili.

Kdo jste?

Koala

Pokud je koala vaším prvním zvířetem, které jste viděli, je pravděpodobné, že máte osobnost, která je tak rozkošná a roztomilá, jako je právě koala. Jste někdo, kdo je laskavý, zábavný a má rád lidi bez ohledu na to, kým skutečně jsou. Také to pro vás znamená, že se vám líbí vaše malé momenty života a najdete si čas, abyste si užívali svých malých potěšení, díky nimž je váš život tak krásný. Je to vaše touha najít štěstí, které vás činí tak úžasnou osobou a roztomilou povahou.

Žirafa

Pokud vidíte jako první žirafu, je pravděpodobné, že jste někdo, kdo věří v jednoduchý život a vyšší myšlení. Jste ten člověk, který sní o dosažení hvězd, ale drží se pevně na zemi. Vaše pokora a skromnost jsou vaše charakteristické rysy a dělají z vás to, kdo jste. Dále jste ten druh člověka, jehož myšlenky překračují obvyklé normy a máte myšlenky, které jsou vyšší, než mají ti ostatní. Pravý myslitel.

Slon

Pokud byl slon prvním zvířetem, které jste spatřili, máte osobnost, která očekává více než se dá stihnout za život. Jste někdo, kdo je řízen touhou uspět, a přesto to děláte jemným a klidným způsobem. Vaše osobnost je směsice velikosti a pokory, což je neuvěřitelná kombinace, kterou máte. Víte, že jste silní, ale nikdy neukazujete svou sílu ostatním.

Prase

Pokud je prase vaše první zvíře, které jste si všimli, pak jste někdo, kdo je chytrý, mazaný a také vysoce přizpůsobivý. Máte ostrou osobnost, pokud jde o myšlenky, a můžete změnit své kouzlo podle vašich potřeb. Jste tedy druh člověka, který ví, co chce v životě, a jak to získat. Někteří mohou předpokládat, že jste chytří, ale skutečnost spočívá v tom, že váš intelekt překonává většinu skupiny a vaše schopnosti vyhrávají ve vaši vlastní hře, kterou utváříte.

Kachna

Je-li kachna vaše první zvíře, které jste spatřili, pak jste takový člověk, který vypadá jako klidný na venek, ale udržuje v sobě myšlenky, které se v něm silně chvějí, jako kachna, která zůstává klidná nad vodou, ale ve vodě zuřivě pádluje. Jste tedy někdo, kdo je od přírody tajný a zjevně neradi odhalujete své pravé vnitřní myšlenky ostatním lidem. Ne každý ví, kdo jste a co si myslíte, ale ti, kteří vás znají, vědí o krásném světě, který je tvořen vašimi myšlenkami.

Kočka

Pokud byla kočka prvním zvířetem, které jste viděli, jste tak druh člověka, který je sám sebou. Stejně jako kočka, můžete udělat téměř všechno, abyste se ujistili, že přežijete. Máte zabijácký instinkt, který vás skutečně vede jako motor. Dále jste někdo, kdo preferuje být spíše osamocen. Nejste příliš znepokojeni tím, co lidé o vás říkají a vy si mezitím tvoříte svůj vlastní svět. Netřeba říkat, že jste někdo, kdo je nádherně talentovaný a ví, že je jiný.

Sova

Je-li sova vaše první zvíře, které jste spatřili, pak jste ten druh člověka, který je moudrý, klidný a přitom silný. Nejednáte vyděšeně a vybíráte si čas, abyste si vybrali své bitvy, ale když to uděláte, jste tak rychlí a nemilosrdní jako sova. Vaše moudrá duše je to, co vás vede a dělá z vás to, kdo jste. Vaše schopnost vidět přes lidi, jejich falešné činy a konání, vám dává přednost před nimi a vaše inteligence zůstává vaším největším majetkem.

Medvěd

Pokud je medvěd jako vaše první zvíře, které jste si všimli, pak jste druh člověka, který je současně silný a ochranný. Jste jemný pro ty, které milujete, ale můžete roztrhat kohokoli, kdo se odváží vyhrožovat vám nebo vaší rodině. Jste ten druh člověka, který si dobře uvědomuje svou sílu, a přesto jí nepůsobíte na ostatní. Dáváte přednost tomu, abyste se udrželi v klidu, máte rádi vlastní klid a tempo, dokud vás někdo zbytečně nevytáčí, pak ve vás rozpoutáte svou vnitřní šelmu.

Už víte kdo jste?

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku