Neúspěch, krize, selhání

02.12.2016/Osobní rozvoj Jak pracovat s neúspěchem v životě nebo kariéře je těžká otázka, ale pár tipů se může vždy hodit. Řada lidí zažívá neúspěch v práci nebo neúspěch u pohovoru, strach ze selhání nebo jen nemá dostatečnou odolnost proti stresu a krizím, které každého člověka potkávají. Neúspěch patří do našeho života, je to součást naší osobní a pracovní cesty.

Pár tipů pro neúspěch

1. Vaše krize není neřešitelný problém. Vždy můžete ovlivnit to, jak na ni budete reagovat.

2. Akceptujte vzniklou změnu situace. Změny prostě patří k vašemu životu, akceptujte to, že se to stalo a jděte dál.

3. Vždy dosahujte svých cílů. Vždy alespoň nějakých, musíte si je vytvořit a musí být realistické. Bez nich ztratíte kontrolu.

4. Vždy se braňte, nenechte se zastrašit, jednejte. Pokračujte ve své cestě dál a dál.

5. Važte si svého života. Najděte sami sebe v tom, co vás baví, co vás naplňuje.

6. Nahlížejte na sebe pozitivně, vaše hlava vás stále poslouchá a vše si zaznamenává. Hlava se řídí vašimi instrukcemi a povely.

7. Myslete na svou budoucnost. Koukejte na věci, situace, lidi v širším kontextu.

8. Vždy očekávejte jen to nejlepší. Lákejte k sobě jen to nejlepší pro vás a vaše okolí.

9. Starejte se o sebe a pečujte o sebe, o svou schránku, o svou duši a tělo stejnoměrně.

Není lepší útěchy při neúspěchu plánu, než na jeho místě udělat nový plán anebo mít jiný již v záloze. | Jean Paul

Tagy: neúspěch, neúspěch v práci, strach z neúspěchu, strach ze selhání, odolnost vůči stresu, psychická odolnost, osobní selhání, neúspěch u pohovoru, úspěch citáty, úspěch a neúspěch, jak chutná úspěch, blog úspěch, úspěch člověka, krize člověka, úspěch motto, úspěch manažera, úspěch motivace, úspěch ve výběrovém řízení


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku