Najděte svou práci skrze sociální sítě

30.05.2017/Kariérní a kariérové poradenství Najděte svou práci skrze sociální sítě Nacházíme se v období, kdy stále více firem inzeruje nabídky pracovních míst na svých sociálních kanálech a nejen ty, tyto kanály využívají i pro prezentaci sami sebe, svých hodnot, novinek, inovací apod.

Pokud chcete být v obraze co se děje na trhu práce a mít přehled o dobrých kontaktech, nabídkách práce, novinkách a trendech ve vašem oboru, jsou sociální sítě tím vhodným místem.

Kniha v mém videu vás lehce provede tím, jak vám sociální média mohou pomoct nalézt práci. Seznámí vás s pravidly a zásadami prezentace na sociálních sítích, s možnostmi vyhledávání práce, s tím, jak napsat perfektní životopis, jak v rychlém čase shromáždit důležité kontakty a s dalšími klíčovými nástroji, které vám pomohou získat vysněnou práci.

Sociální sítě již dávno nejsou pouze doménou mladší generace a byla by velká škoda tento kanál nevytěžit pro potřeby hledání zaměstnání. Tím, že se budete v této problematice orientovat a budete schopni na sociálních sítích oslovit významné firmy působící ve vašem regionu a oboru, prokážete nejen své dobré komunikační dovednosti, ale zároveň prokážete potenciálnímu zaměstnavateli, že jdete s dobou a rozumíte si i s médii tohoto století.


Nebojte se proto sociálních sítí a využijte je pro hledání práce a sběru informací pro váš kariérní rozvoj.

Link kniha


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku