Jaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup

31.08.2017/Osobní rozvoj Jaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup Co říkají podnikatelé, že je faktorem číslo jedna v jejich úspěchu v podníkání nebo kariéře?

Inc. požádala úspěšné podnikatele, aby popsali svůj talent a faktory, který je vedli k růstu v jejich podnikání. Jste ochotni riskovat nebo myslet pozitivně? Inc. požádala nejrychleji rostoucí generální ředitele soukromých společností, aby provedli průzkum, v němž byli respondenti požádáni, aby si vybrali tři klíčové kvality, jimž připisují svůj úspěch v podnikání a osobním rozvoji.

Studie trvala více než pět let a byla pod záštitou společnosti Gallup, světově známé, výzkumné poradenské společnosti, která studovala více než 4 000 zakladatelů. Účastníci studie definovali klíčové faktory, které je podporují v jejich růstu a rozvoje jejich společností. Účastnici dotazníků vymezili 10 nejdůležitějších vlastností. Více o studiích v odkazech níže.

Zdroj článku od společnosti Inc.

Gallup studie odkaz

  1. Determination - Odhodlání, rozhodnost, vůle: 65%
  2. Risk-taking 57%
  3. Vision 47%
  4. Confidence 34%
  5. Positive thinking 32%
  6. Creativity 27%
  7. Focus on metrics 21%
  8. Salesmanship 20%
  9. Likeability 13%
  10. Luck 10%

Faktory úspěchu


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.10.2018/Osobní rozvoj Poznejte svou hodnotu

Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Zaplatí vám jen tolik, kolik si myslí, že je vaše cena. A vy určujete, co si myslí, ne takhle, i když to by bylo super.

20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku