Jaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup

31.08.2017/Osobní rozvoj Jaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup Co říkají podnikatelé, že je faktorem číslo jedna v jejich úspěchu v podníkání nebo kariéře?

Inc. požádala úspěšné podnikatele, aby popsali svůj talent a faktory, který je vedli k růstu v jejich podnikání. Jste ochotni riskovat nebo myslet pozitivně? Inc. požádala nejrychleji rostoucí generální ředitele soukromých společností, aby provedli průzkum, v němž byli respondenti požádáni, aby si vybrali tři klíčové kvality, jimž připisují svůj úspěch v podnikání a osobním rozvoji.

Studie trvala více než pět let a byla pod záštitou společnosti Gallup, světově známé, výzkumné poradenské společnosti, která studovala více než 4 000 zakladatelů. Účastníci studie definovali klíčové faktory, které je podporují v jejich růstu a rozvoje jejich společností. Účastnici dotazníků vymezili 10 nejdůležitějších vlastností. Více o studiích v odkazech níže.

Zdroj článku od společnosti Inc.

Gallup studie odkaz

  1. Determination - Odhodlání, rozhodnost, vůle: 65%
  2. Risk-taking 57%
  3. Vision 47%
  4. Confidence 34%
  5. Positive thinking 32%
  6. Creativity 27%
  7. Focus on metrics 21%
  8. Salesmanship 20%
  9. Likeability 13%
  10. Luck 10%

Faktory úspěchu


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku