Jak vytvořit úspěšný životopis? Běžte na to vědecky!

13.03.2017/Ostatní Tvorba životopisu je prvním krokem v žádosti o práci, kterou chcete. Ale jak si zajistit to, aby byl váš životopis dobrý a zaujal personalistu? Můžete strávit hodiny psaním své kvalifikace a praxe do Wordu, ale na konci to prostě vypadá jako skupina neuspořádaného textu a budí to dojem chaosu. Možná nevíte, které prvky vašich zkušeností je třeba zdůraznit a které potlačit. Kdybychom jen věděli, co si zaměstnavatelé myslí, když se podívají na váš životopis.

Již bylo učiněno spoustu studí na téma, jak zaměstnavatelé analyzují životopisy. To, co funguje na síti LinkedIn nebude fungovat v psaném životopise a celých 88 % žadatelů o práci, z důvodu nevhodnosti a neprofesionálnosti jejich životopisu bohužel neuspěje.

 V této grafice jsme shromáždili 18 bodů na téma životopisu, včetně informací získaných z průzkumů a statistik. Vždy se ujistěte, že jste vytvořili svůj životopis dostatečně pečlivě a že jste neopomenuli nic z těchto 18 klíčových bodů pro váš dokonalý a úspěšný životopis.

Životopis podle vědyZdroj: www.netcredit.com


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku