Jak vypadá neangažovaný zaměstnanec? Vidíte se v tom taky?

25.04.2017/Personalistika Vytváříte kolem sebe a svého pracovního prostředí toxické místo? Působíte na ostatní negativně a ovlivňujete je vaším záporným postojem? Probouzíte se ráno s myšlenkou, že musíte do práce a přemýšlíte, až se zase rychle vrátíte do postele?

Pokud ano, můžete být vinným z toho, že jste odpojený a neangažovaný zaměstnanec. Někdy si ani neuvědomujete, že to děláte, ale přimějete ostatní kolem k depresi a negativním myšlenkám o jejich práci nebo o jejím smyslu.

 Shrnutí:

 1) Stěžujete si.

 2) Vymlouváte se

 3) Chybí vám nadšení.

 4) Nepomůžete a nepomáháte ostatním.

 5) Drbete a pomlouváte

 6) Lžete.

 7) Jste všeznalec.

 8) Jste nezávislý.

 9) Jste nezodpovědný.

 10) Nemáte žádnou iniciativu.

 11) Neptáte se a nejste zvídavý.

 12) Žádný osobní růst.

 13) Rozptylujete se a prokrastinujete.

Neangažovaný zaměstnanec

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku