Jak pracovat s LinkedIn a co je to LinkedIn?

23.05.2016/Ostatní Někdy může být těžké vyčnívat z davu, ale pokud se chcete posunout se svým LinkedIn profilem, musíte mu věnovat pozornost v každému detailu. Hlavní úspěšnou technikou je přidávání klíčových slov do svého profilu, které pomáhají optimalizovat výsledky v online vyhledávání. Tímto krokem systematicky zvyšujete šanci na objevení Vašeho profilu. 80% podniků je na síti LinkedIna a využívá ho jako nástroj pro své PR, marketing a nábor. 77% uvedlo, že LinkedIn jim umožňuje hledat informace o lidech a firmách. 76% uživatelů Premium účtu na LinkedInu uvádí, že funkce "kdo si prohlédl jejich profil" je velice užitečná pro rozvoj obchodu a jejich kontaktů.

Jak na perfektní LinkedIn profil:
1) Nadpis
Váš titulek by měl fungovat jako náhled Vašich hodnot, hlavní náplně práce a použití aktivních sloves, které zaujmou a upoutají.

2) Váš profilový obrázek, vaše fotografie
Váš profil bude mít 11x větší úspěšnost, pokud máte obrázek, ale ujistěte se, že je profesionální a vykresluje Vás v tom nejlepším světle.

3) Pozadí Vašeho LinkedIn profilu
Vaše pozadí by mělo říci více o Vašich zájmech, ale může zde být i Vaše novinka, aktivita, cokoli. Buďte kreativní, ale zůstaňte vždy profesionální!

4) Kontaktní informace
Vždy poskytujte lidem způsob, jak vás kontaktovat, například e-mailovou adresu, telefonním číslem, odkazem na další sociální kanály.

5) Souhrn
Napište si krátký popis o sobě, Váš profesní popis a opět nezapomeňte na klíčová slova.

6) Upravte si své LinkedIn URL
Udělej si svůj profil více profesionální a snadněji si ho přizpůsobte. Svůj veřejný profil URL upravte na své celé jméno. Jako to mám třeba já: https://cz.linkedin.com/in/kmosek

7) SEO
Optimalizujte svůj profil na výsledky vyhledávání pomocí klíčových slov a výrazů. V rámci svého profilu přidávejte Vaše zkušenosti a praxi.


8) Zdůrazněte své odborné dovednosti
Vaše LinkedIn profil bude 13x více vidět, pokud přidáte své schopnosti.

9) Podporujte zajímavé projekty
Zvýrazněte své předchozí, zajímavé projekty.

10) Publikace
Přidejte libovolný článek od Vás, nebo o Vás. Rozvíjejte důvěryhodnost Vašeho LinkedIn profilu a Vaší osoby.

Snažte se být přihlášeni každý den a sdílejte aktualizace, komunikujte s ostatními uživateli. Aktualizací mezi 10:00 až 14:00 získáte nejvíce.

Tak do toho: Podělte se se mnou o Vaše LinkedIn profily a pište do komentářů.

 

Co je to LinkedIn

Zdroj: trueconversion.com


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.



Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku