Jak být šťastný v práci nebo zaměstnání?

06.02.2017/Ostatní Všichni zaměstnavatelé si určitě přejí, aby všichni zaměstnanci měli rádi svou práci. Bohužel, toto není případ pro mnoho lidí. Stále je řada organizací, kde se slovo příjemné pracovní prostředí a slovo být šťastný moc nenosí.

Je mnoho faktorů, které ovlivňují to, jak se cítíme v práci, ale být šťastný v zaměstnání zvýší vaši morálku, a i celkovou produktivitu. Je ve vašich silách změnit současnou situaci? Ano, ale jaké kroky můžete učinit, aby byl váš pracovní život více šťastnější?

  1. Začněte cvičit, to vám pomůže cítit lépe ve svém pracovním místě.
  2. Snížení svého času na spánek o 1,5 hodiny sníží vaši ostražitost až o 1/3.
  3. Usmívejte se a snažte se myslet pozitivně!
  4. Zkuste žít v blízkosti svého pracoviště. Zkrácení doby dojíždění má velký dopad na pocit štěstí a spokojenosti.
  5. Další tipy v infografice společnosti careersavvy.co.uk

štěstí v práci

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku