Dejte se do akce!

12.05.2016/Osobní rozvoj Toto je desáté a také poslední téma úvodu do mého osobního koučinku. Deset témat, které stojí za to řešit. Je to také deset témat, které řeším na mých sezeních s mými klienty. Víte, chci, aby můj život, aby moje práce, chci, aby to vše něco znamenalo. Také si přeji, abyste to cítili podobně. Chci, aby svět byl lepším místem, protože jsem zde žil, protože jsem něco změnil, někomu pomohl, někoho nasměroval a mělo to vše nějaký smysl. A nezní to naivně.

Každý den, když vstanete, máte vždy dvě možnosti. Podívat se na hodiny anebo se vrátit do vyhřáté postele. Prostě to jen zmáčkněte, jeden pohyb ruky a jste zpátky v posteli. Klidně si můžete dál snít o tom, co chcete dokázat, jaké máte krásné sny a skvělé a báječné představy ve své hlavě.

My všichni máme přece jinou možnost!

Přestat snít a skutečně jít něco dělat. Přestat ignorovat ten budík a vstát, začít o něco usilovat. Každý den si musíme intenzivně opět formulovat to, co chceme v životě dokázat a kam se chceme dostat.

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” | Seneca

Tak už konečně přestaňte snít a dejte se do akce. Čekám na Vaši akci, dejte se do toho, teď a přestaňte snít o tom, jaké by to bylo.

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku