Dejte se do akce!

12.05.2016/Osobní rozvoj Toto je desáté a také poslední téma úvodu do mého osobního koučinku. Deset témat, které stojí za to řešit. Je to také deset témat, které řeším na mých sezeních s mými klienty. Víte, chci, aby můj život, aby moje práce, chci, aby to vše něco znamenalo. Také si přeji, abyste to cítili podobně. Chci, aby svět byl lepším místem, protože jsem zde žil, protože jsem něco změnil, někomu pomohl, někoho nasměroval a mělo to vše nějaký smysl. A nezní to naivně.

Každý den, když vstanete, máte vždy dvě možnosti. Podívat se na hodiny anebo se vrátit do vyhřáté postele. Prostě to jen zmáčkněte, jeden pohyb ruky a jste zpátky v posteli. Klidně si můžete dál snít o tom, co chcete dokázat, jaké máte krásné sny a skvělé a báječné představy ve své hlavě.

My všichni máme přece jinou možnost!

Přestat snít a skutečně jít něco dělat. Přestat ignorovat ten budík a vstát, začít o něco usilovat. Každý den si musíme intenzivně opět formulovat to, co chceme v životě dokázat a kam se chceme dostat.

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” | Seneca

Tak už konečně přestaňte snít a dejte se do akce. Čekám na Vaši akci, dejte se do toho, teď a přestaňte snít o tom, jaké by to bylo.

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.

13.08.2018/Ostatní Velký bratr vás vidí...

Kdo je velký bratr? Fiktivní postava absolutistického vůdce státu z antiutopického románu 1984 od George Orwella. Toto označení se dnes používá jako obecné označení pro vládní sledování a podobná narušení soukromí. Znáte nějakého velkého bratra z vašeho okolí?



Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku