Co obětujete Vy?

06.05.2016/Osobní rozvoj Je to opravdu jednoduchá otázka. Co vlastně chcete? Protože v životě jsou věci, na které nedosáhnete. Jen tak k vám nepřikráčí, jen tak se Vám neobjeví před nosem. Musíte si pro ně totiž dojít sami. Můžete zůstat na stejném místě v životě nebo kariéře, to ano. Bohužel se nikdy nedostanete dál, pokud stále stojíte na stejném místě.

Pojďme k věci. Co plánujete letos, za týden, dneska obětovat? Protože někde tam venku je řada lidí, jako jste vy. Jste v tvrdé konkurenci velice schopných a aktivních lidí. I oni se tam snaží o to samé!

  • Chtějí dokončit školu.
  • Získat skvělou práci.
  • Něco se naučit.
  • Někam se posunout

Nejste jediní, kdo se o něco snaží.

Dnes

  • Dnes máte šanci dokázat něco, po čem už sakra dlouho toužíte.
  • Dnes si dejte za cíl přemýšlet způsobem, který vás dříve nenapadl, najít nové cesty, zkusit to vše nějak jinak.
  • Dnes můžete docílit dříve nemyslitelného.
  • Dnes je ten správný čas!

Pro Váš úspěch je třeba ale něco obětovat. Co obětujete Vy?

Zůstat stát, znamená propadat se dozadu. | Forward

 

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku