5 minut a máte skvělý životopis!

05.07.2016/Osobní rozvoj Doba, kterou strávíte v práci celkem za svůj život, se postupně nahromadí na zhruba celých deset let Vašeho života. To je celkem deset let sezení v kanceláři, za volantem autobusu nebo za pultem supermarketu pokladen, v továrně atd.. Den za dnem. Deset let je dlouhá doba trávit děláním něčeho, co se Vám nelíbí a nebaví Vás. Někdo sice musí dělat špinavou práci, ale pokud nejste přesvědčen o tom, že máte dělat práci, kterou nemilujeme, může to být vhodný čas ke změně své práce.

S tímto rozhodnutím přichází další nelehká statistika. Chcete-li změnit svou práci, bude váš životopis bojovat průměrně proti dalším 250 dalších životopisů. Jak změnit to, aby Váš životopis zaujal? Pojďme na to!

Tak třeba volba správného písma je mnohem důležitější, než si můžete myslet. Vyberte písmo, které je snadno čitelné a společensky přijatelné. Když náborář prohlédne Váš životopis za cca 6 vteřin, horní třetina dostane nejvíce pozornosti. Vnímejte ho tedy jako důležitou část Vašeho životopisu. Ve skutečnosti, celý váš životopis by měly být přizpůsoben tak, aby odpovídal popisu práce, kterou chcete vykonávat. Vždy volte vhodná klíčová slova, které personalisté chtějí vidět. Další důležité tipy naleznete v této infografice společnosti Upwork.

Životopis


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.

13.08.2018/Ostatní Velký bratr vás vidí...

Kdo je velký bratr? Fiktivní postava absolutistického vůdce státu z antiutopického románu 1984 od George Orwella. Toto označení se dnes používá jako obecné označení pro vládní sledování a podobná narušení soukromí. Znáte nějakého velkého bratra z vašeho okolí?Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku