"3K" úspěchu vaší kariéry!

24.02.2016/Osobní rozvoj Tyto "3K" se budou stále vyskytovat ve Vaší kariéře, jako klíčové pilíře její úspěšnosti. Stále je rozvíjejte a veďte v patrnosti. Sám jsem si při jejich analýze ověřoval, jak se mi daří je systematicky rozvíjet.

Kontakty

Máte skutečně dostatek kontaktů? Jsou to kontakty, které Vám v určitých situacích mohou pomoci k nějakému cíli? Pracujete na jejich rozvoji a udržujete je aktivní? Čím více máte kontaktů, tím více můžete vydělávat a získat vhodné zaměstnání, zakázku, cokoli, nevěříte? 85% pracovních pozic není vůbec inzerováno. Nikdo je nikde a nikdy nezveřejní, protože jsou obsazeny lidmi, kteří se znají a mají vzájemné kontakty. V rámci hledání zakázek je to velice podobné. Spojování skrze asociace, kluby, neformální setkávání, získávání referencí a doporučení je běh na dlouhou trať, ale vyplatí se. Svůj kruh kontaktů stále rozšiřujte, ať jste kdekoliv a kdykoliv. Skrytý trh práce a businessu musíte objevit.

Kredit

Vaše reputace a důvěryhodnost je důležitá. Úroveň vaší reputace a kvalita Vašeho charakteru. Vaše důvěryhodnost je klíčová kvalita, k získání doporučení a získávání referencí. Važte výsledky Vašeho jednání, chování, sdělení, kvalitu výstupu Vaší práce, vše se stává součástí Vašeho kreditu. Lidé Vás rádi doporučí, pokud Vás budou respektovat a budou k Vám mít důvěru, protože i s tím souvisí i jejich kredit.

Kompetence

Buďte nejlepší v tom, co děláte, anebo se o to alespoň pokuste. V závěrečné analýze potenciálního zaměstnavatele nebo klienta rozhoduje, jak jste si vedli v předchozím zaměstnání, zakázce a jaké kompetence máte pro poptávanou pozici. Úroveň Vašich kompetencí je rozhodující faktor pro úspěch ve Vaší kariéře. Své klíčové kompetence musíte stále zdokonalovat, skrze studium, osobní rozvoj a zpětnou vazbu.

3K jsou hlavní pilíře Vašeho kariérního úspěchu. Pokud je ovládnete, Váš úspěch v kariéře je zaručen.


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku