18 kroků dokonalého LinkedIn profilu!

28.02.2016/Ostatní LinkedIn je zodpovědný za 80% obchodu plynoucího ze sociálních medií, obecně. 77% uživatelů sítě LinkedIn tvrdí, že využívají tuto síť k analýze a hledání profilů firem, klientů a zaměstnanců. 76% uživatelů využívající placenou verzi LinkedIn využívá nástroj: "Kdo si prohlédl Váš profil", jako prvek vedoucí k budování nových kontaktů a doporučení.

Přehled těch nejzajímavějších:

  • Nejvhodnější čas na umístění příspěvku je mezi 10:00 až 14:00 a zajistí Vám největší počet sdílení. Já osobně preferuji úterý a středu.
  • 13x zvýšíte svůj výskyt ve vyhledávání, pokud si k profilu přidáte vaše dovednosti a získáte nějaké doporučení Vaší práce.
  • Přihlašujte se každý den a umísťujte vaše aktualizace a komunikujte s ostatními. Obvykle Vám to zajistí 20 článků měsíčně a zásah přibližně 60% vašeho publika nebo sdílených spojení.

Více v LinkedIn infografice:

18 tipů pro Váš LinkedIn

Zdroj: www.truconversion.com


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.

13.08.2018/Ostatní Velký bratr vás vidí...

Kdo je velký bratr? Fiktivní postava absolutistického vůdce státu z antiutopického románu 1984 od George Orwella. Toto označení se dnes používá jako obecné označení pro vládní sledování a podobná narušení soukromí. Znáte nějakého velkého bratra z vašeho okolí?Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku