18 kroků dokonalého LinkedIn profilu!

28.02.2016/Ostatní LinkedIn je zodpovědný za 80% obchodu plynoucího ze sociálních medií, obecně. 77% uživatelů sítě LinkedIn tvrdí, že využívají tuto síť k analýze a hledání profilů firem, klientů a zaměstnanců. 76% uživatelů využívající placenou verzi LinkedIn využívá nástroj: "Kdo si prohlédl Váš profil", jako prvek vedoucí k budování nových kontaktů a doporučení.

Přehled těch nejzajímavějších:

  • Nejvhodnější čas na umístění příspěvku je mezi 10:00 až 14:00 a zajistí Vám největší počet sdílení. Já osobně preferuji úterý a středu.
  • 13x zvýšíte svůj výskyt ve vyhledávání, pokud si k profilu přidáte vaše dovednosti a získáte nějaké doporučení Vaší práce.
  • Přihlašujte se každý den a umísťujte vaše aktualizace a komunikujte s ostatními. Obvykle Vám to zajistí 20 článků měsíčně a zásah přibližně 60% vašeho publika nebo sdílených spojení.

Více v LinkedIn infografice:

18 tipů pro Váš LinkedIn

Zdroj: www.truconversion.com


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.

03.10.2018/Osobní rozvoj Poznejte svou hodnotu

Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Zaplatí vám jen tolik, kolik si myslí, že je vaše cena. A vy určujete, co si myslí, ne takhle, i když to by bylo super.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku