18 kroků dokonalého LinkedIn profilu!

28.02.2016/Ostatní LinkedIn je zodpovědný za 80% obchodu plynoucího ze sociálních medií, obecně. 77% uživatelů sítě LinkedIn tvrdí, že využívají tuto síť k analýze a hledání profilů firem, klientů a zaměstnanců. 76% uživatelů využívající placenou verzi LinkedIn využívá nástroj: "Kdo si prohlédl Váš profil", jako prvek vedoucí k budování nových kontaktů a doporučení.

Přehled těch nejzajímavějších:

  • Nejvhodnější čas na umístění příspěvku je mezi 10:00 až 14:00 a zajistí Vám největší počet sdílení. Já osobně preferuji úterý a středu.
  • 13x zvýšíte svůj výskyt ve vyhledávání, pokud si k profilu přidáte vaše dovednosti a získáte nějaké doporučení Vaší práce.
  • Přihlašujte se každý den a umísťujte vaše aktualizace a komunikujte s ostatními. Obvykle Vám to zajistí 20 článků měsíčně a zásah přibližně 60% vašeho publika nebo sdílených spojení.

Více v LinkedIn infografice:

18 tipů pro Váš LinkedIn

Zdroj: www.truconversion.com


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku