16 SEO tipů pro kariérní stránky

08.02.2016/Ostatní Podle portálu Ahrefs.com je nejdůležitějším faktorem pro optimalizovanou kariérní stránku její layout a architektura, která obsahuje dobře propracovaná a relevantní klíčová slova, se správnými názvy, popisy, názvy stránek a podobně důležitými prvky.

Design webových, kariérních stránek musí naplňovat uživatelskou zkušenost, přívětivost, přehlednost a intuitivnost. Pro sledování bugů a problémů, by měla stránka využivat Google search consoli pro pochopení provozu webové stránky a její následné optimalizaci a vaši návštěvnost a publikum sledovat díky Google analytics. Další důležitou roli hraje i obsahová optimalizace a rychlost načtení kariérní stránky. Klíčovou roli v poslední době hraje responzivní design, jak pro dekstop tak pro mobilní zařízení a tablety. Optimalizujte obrázky vašich firem, tvořte kvalitní zpětné odkazy, budujte sociální kanály médií. Více v infografice.

 

SEO tipy pro kariérní stránky

Zdroj: www.ahrefs.com

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.10.2018/Osobní rozvoj Poznejte svou hodnotu

Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Zaplatí vám jen tolik, kolik si myslí, že je vaše cena. A vy určujete, co si myslí, ne takhle, i když to by bylo super.

20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku