14 tipů pro Váš úspěšný životopis!

22.07.2016/Personalistika Začneme u formátu Vašeho životopisu. Životopis musí být snadno čitelný, neměl by obsahovat žádné podivné fonty, výraznou grafiku, také škodí zbytečně moc kreativity a informací, které nejsou relevantní k Vaší práci. Vždy se ujistěte, že jsou Vaše kontaktní údaje čitelné a máte profesionální emailovou adresu. Je Váš životopis bez pravopisných chyb, nekonzistentní velkých písmen a interpunkce a gramaticky správně?

Také si klaďte následující otázky:

  • Je tato práce opravdu pro vás?
  • Máte zkušenosti,  které odpovídají těm v inzerátu?
  • Splňujete minimální kvalifikaci?
  • Myslíte, si, že splníte očekávání nadřízeného manažera?

Podání žádosti o zaměstnání a reakce na inzerát, nemusí být vždy dobrou volbou a může se ukázat jako plýtvání Vaším časem a energií. Být originální! Jistě, existuje spousta dobře připravených a formulovaných životopisů na internetu, které můžete kopírovat, ale náborář jich také viděl celou řadu. Takže spíše než se snažit ohýbat slova někoho jiného, ​zkuste použít slova Vaše.

Určitě se toho nebojte, ale čím více informací máte, tím zvyšujete Vaše šance na úspěch.

14 tipů pro Váš životopis

Zdroj: www.hireright.com

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.10.2018/Osobní rozvoj Poznejte svou hodnotu

Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Nikdo vám nikdy nezaplatí tolik, jaká je vaše cena. Zaplatí vám jen tolik, kolik si myslí, že je vaše cena. A vy určujete, co si myslí, ne takhle, i když to by bylo super.

20.09.2018/Osobní rozvoj Úžasná týmová práce

Tři vlci v přední části smečky jsou nemocní a staří. Jejich tempo nastavuje tempo pro zbytek pětadvacetičlenné smečky.

11.09.2018/Ostatní Elon Musk & Joe Rogan

Elon působí možná trochu zvláštně v této konverzaci, ale to, co říká dává určitě smysl. Pro mě zůstane Elon Musk stále jedním z nejzajímavějších lidí ve své branži a možná vůbec nejzajímavější osobností posledních deseti let. Jeho úvahy ve videu níže.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku