14 tipů pro Váš úspěšný životopis!

22.07.2016/Personalistika Začneme u formátu Vašeho životopisu. Životopis musí být snadno čitelný, neměl by obsahovat žádné podivné fonty, výraznou grafiku, také škodí zbytečně moc kreativity a informací, které nejsou relevantní k Vaší práci. Vždy se ujistěte, že jsou Vaše kontaktní údaje čitelné a máte profesionální emailovou adresu. Je Váš životopis bez pravopisných chyb, nekonzistentní velkých písmen a interpunkce a gramaticky správně?

Také si klaďte následující otázky:

  • Je tato práce opravdu pro vás?
  • Máte zkušenosti,  které odpovídají těm v inzerátu?
  • Splňujete minimální kvalifikaci?
  • Myslíte, si, že splníte očekávání nadřízeného manažera?

Podání žádosti o zaměstnání a reakce na inzerát, nemusí být vždy dobrou volbou a může se ukázat jako plýtvání Vaším časem a energií. Být originální! Jistě, existuje spousta dobře připravených a formulovaných životopisů na internetu, které můžete kopírovat, ale náborář jich také viděl celou řadu. Takže spíše než se snažit ohýbat slova někoho jiného, ​zkuste použít slova Vaše.

Určitě se toho nebojte, ale čím více informací máte, tím zvyšujete Vaše šance na úspěch.

14 tipů pro Váš životopis

Zdroj: www.hireright.com

 


Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku