10 doporučení pro vaši kariéru

20.10.2017/Kariérní a kariérové poradenství 10 doporučení pro vaši kariéru Každá rada je někdy dobrá? Co myslíte?
10 doporučení pro dnešní den…

10 doporučení pro vaši kariéru Investujte minimálně 20 % svého příjmu do sebe. Investujte nejméně 80 % svého volného času do učení a vzdělávání. Nepracujte za peníze, pracujte pro zkušenost. Naučte se pro zábavu, ale učte se vytvářet větší hodnotu. Posuňte svou motivaci od získávání k dávání. Čelte cílům, z kterých máte strach a jsou pro vás výzvou. Nezaměřujte se na čas a vynaložené úsilí, zaměřte se na vaše výsledky. Zlepšujte pravidelně své okolní prostředí. Poznejte a ovládejte své „proč“ děláte to, co děláte. Budujte a vytvářejte smysluplné osobní vztahy. #osobnirust #personalgrowth #tipofaday #career

Zveřejnil(a) Kmošek Petr dne 19. říjen 2017

Rodinna firma poradenstvi
Interim managament

Přečtěte si také
03.12.2018/Osobní rozvoj Jak na konstruktivní kritiku?

Je velmi snadné pokusit se dát někomu konstruktivní kritiku, ale není vždy snadné ji přijmout. Trvá to spoustu trpělivosti a sebevědomí, abychom mohli udělat krok zpět a podívali se na to, co a jak děláme, uznat to co děláme špatně a pak přijmout radu nebo doporučení.

01.11.2018/Osobní rozvoj Jaké dovednosti budete potřebovat v roce 2020?

Možná se dá říci, že lidstvo zaznamenalo nejvíce technologického pokroku za posledních 100 let. Z tohoto důvodu se dovednosti, které vyžaduje naše povolání, neustále vyvíjejí. Lidé nyní pracují v zaměstnání, které před 20 lety neexistovalo. Vysoké školy připravují studenty na zaměstnání, které dnes neexistují a někdy připravují na zaměstnání, které již nebude existovat.

29.10.2018/Kariérní a kariérové poradenství 10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu - nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.Chcete pomoci dosáhnout svých kariérních a podnikatelských snů?

Zanechte mi váš email a já vás budu pravidelně zásobovat tipy pro váš úspěch.

Nebo mi zavolejte na +420 605 733 267
a domluvme si schůzku